+90 (555) 048 10 58
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Duşmatik

Duşmatik

Günümüzde ki nüfus artışına paralel olarak, kaynak kullanımı da artmaktadır. Özelikle doğada bulunan kıt kaynakların aşırı ve bilinçsiz tüketimi hem kendimiz hem de gelecek nesiller adına tehlikeli sonuçlar doğurmaktadır. İnsan yaşamı için en önemli ihtiyacın su olduğunu düşündüğümüzde konunun önemi bizler için daha da artmaktadır. Bu bilinçle yola çıkarak sizlere, konusunda uzman Ar-Ge ekibimiz tarafından geliştirilen duşmatik’i sunmaktayız.

Ürün Açıklaması

Parayla çalışan duş sistemleri içerisinde diğerlerinden farklı olarak su ve elektrik giderlerini %80 oranında azaltmaktadır.Otomatik duş sistemleri başta turizm sektöründe faaliyet gösteren büyük hoteller, tatil köyleri, pansiyon, konuk evleri, öğrenci yurtları, spor salonları, aqua parklar gibi çoklu yaşamın ve ortak kullanımın olduğu pek çok tesis ve işletmede hayata geçirilerek işletme giderlerini düşürmektedir.

Parayla çalışan duş sistemiz teknik açıdan kaliteli ve fonksiyonel bir ürün olarak tasarlanmıştır. Çalışma mekanizması müşteri talebine göre jetonla veya para ile düzenlenebilir. Sistemimize kaç para atılacağı ve atılan para ile ne kadar süre duş alınabileceği, sıcak su ve soğuk su girişlerinin ayarlanması, bunların ücretlendirilmesinin aynı mı yoksa farklı mı yapılacağı, yeni para atıldığında ek süre ilavesi gibi opsiyonel seçenekler de yine müşteri tercihine bırakılmıştır.

Teknik Özellikleri

Duşmatik, içerisindeki parayı elektronik olarak sayarak, muhasebesini tutmakta, üzerinde ki paneller ise kaç saniye kaldığını göstererek kullanıcıya uyarı sesi iletmektedir. Sistem menüsü Türkçedir ve  kolay bir kullanım sunmaktadır. Paneller üzerinde süre ayarı vardır ve içerisine atılan para karşılığı ne kadar süre kaldığı gösterilmektedir.
Parayla çalışan duş sistemimiz 380 A 50A kontaktör ve 220 Volt ile çalışmakla beraber farklı voltajlara da kurulumu gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin pek çok iline teknik destek ve yedek parça konusunda hizmet sunan şirketimiz, geliştirmiş olduğu parayla çalışan duş sistemi için de 5 yıl garanti vermektedir.

Ürün Özellikleri

 • Zaman Ayarı
 • Para Ayarı
 • Kaçak Akım Koruma
 • Güneş Paneli (opsiyonel)
 • Sessiz Çalışma
 • 5 Yıl Ana Kart Garantisi

Ürün Görselleri

Ağırlıklı olarak hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimize sunduğumuz ve bu anlamda görselliğine de ayrıca önem verdiğimiz ürünümüz piyasadaki diğer otomatik duş sistemleri içerisinde tasarım olarak farklılık göstermektedir. Dışı paslanmaz,çelik, suya dayanıklı, şık, kaliteli ve boyut olarak heybetli duruşuyla işletmelerinizin imajına yenilik getirecek.

Sistemimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuş bulunmaktayız. 7/24 ayrıntılı bilgi için telefon numaralarımız veya e-mail adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Tolga dedi ki:

  Sizlerle acil irtibata geçmek istiyorum.

  1. otomatx dedi ki:

   iletişim için bize mobil yada sabit bir numara yazarsanız arayalım, yada +90 (212) 595 10 58 – +90 (532) 491 34 82 den hafta içi 09-00-18:00 arası ulaşabilirsiniz.

 2. Kadir dedi ki:

  Fiyat alabilirmiyim lütfen

 3. Kadir dedi ki:

  Fiyat alabilirmiyim lütfen iyi günler

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?