+90 (555) 048 10 58
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mekanik Jeton Kanalı

 

Mekanik Jeton Kanalı

Mekanik Jeton Kanalı

Mekanik gövdeli elektriksiz çalışan paslanmaz mekanik jeton kanalı. Swich ile beraber gönderilir.

Mekanik Jeton Kanalı  Metal  döküm olarak üretilen bu ürün, mekanik olarak çalışmaktadır. Herhangi bir 12 v gibi çalışma gerilimine ihtiyaç duymaz.Ayarlanabilir jeton yada para bölümü de vidalar yardımıyla küçüklük ve büyüklük oranı ayarlanır.Atılan para yada jeton ayarlanan standartlara uygunsa kabul ederek telli switch i çalıştırır. Telli switch’e bağlı olan ürüne 0,50 ms kadar sinyali gönderir. Telli switch bir nevi buton gibidir jeton yada madeni para atıldığında

Genel kullanım alanları; sulu ortamlar dadır, oto yıkama makinelerinde tercih edilir. Çalışması için herhangi bir elektrik bağlantı gerekmeden swich ile çalışır. 12v-220 v arası gerilimleri tetikleme yapabilirsiniz. sahte parayı kabul etmez madeni paralara göre ayarlanma özelliği vardır. Kullanımı ve kurulumu son derece basit. Kurulum sırasında destek almak iterseniz iletişime geçebilirsiniz. Diğer modeller ve kontrol sistemleri ile ilgili bilgilere de iletişim adresinden öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Mehmet tüfek dedi ki:

  Merhabalar, hayırlı ramazanlar.
  Yıkamanın kartı arıza yaptı bu ürünü alıp direk onun yerine koyabilir miyiz? 220v giriş çıkış. Ürünün fiyatı ve kargo hakkknda Bilgi verir misiniz?

  1. otomatx dedi ki:

   merhaba iletişim için telefon numaranızı verirseniz arkadaşlarımız hemen iletişime geçecektirler.

 2. samet usun dedi ki:

  fiyat ala bilirmiyim

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?