+90 (555) 048 10 58
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Parayla Çalışan Çamaşır Makinası

Parayla Çalışan Çamaşır Makinası

Parayla Çalışan Çamaşır Makinası: Normal bir çamaşır makinesini, bozuk para yada jetonla çalıştırmak için tasarlanan ürünümüz 5 yıl servis garantili olup stoklarımızda daima hazır olarak bulunmaktadır. Ürünümüz yaklaşık olarak , 6 yıldır Türkiye’nin bir çok yerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır.Genel kullanım alanları normal çamaşırhane çalışma prensibini değiştirerek yeni bir kazanç kapısı olmuştur. Bir çok çamaşırhane artık bu sisteme geçerek rahat etmiştir. Standart parayla çalışan çamaşır makinelerinin genel olarak olarak aşırı maliyetli olması sebebiyle, bu ürünü normal bir çamaşır makinesine takarak parayla çalıştırmayı çok uygun maliyetlere düşürerek büyük bir tasarruf etmiş olursunuz.

Teknik Bilgiler

Ayarlanan para yada jeton karşılığı, zaman saati devreye girerek makinelere elektrik enerjisini verir,çalışmaya başlar.Örneğin 1 TL yada 1 jeton karşılığında 30 dk.Her para yada jeton atıldıkça bu katlanarak üzerine eklemektedir.1 TL atılınca 30 dk ikinci bir 1 TL atılırsa 30 dk daha vererek 60 dk olur. Zamanın bitmesine 10 dk kalası 1 TL daha atarsanız 30 dk daha vererek toplam zaman 40 dk olur.2 yada 3 TL peş peşe atılsa 2 TL ye 60 dk, 3 TL ye 90 dk zaman vermektedir. Para okuma sistemi : jeton kanalı isimli mekanizma sayesinde yapılır.

Ürün Özellikleri

 • Güvenlik sistemli kilit
 • 40A role
 • Kaçak akım koruma
 • Metal kutu yalıtımlı
 • Sesli ikaz sistemi
 • Sayaç kontrol sistemi

Ürün Görselleri

Zaman gösterge paneli otomatımızın üzerinde görüp kullanıcı ne kadar zamanı olduğunu ve ne kadar zamanı kaldığını takip edebilir. Otomatımız 40×30 cm standart metal kutudur. Üzerinde jeton para okuma sistemi ve zaman gösterge paneli vardır. özel kilit sistemi sayesinde gayet güvenli ve farklı anahtarların açması mümkün değildir. elektronik kart sisteminde numaratör sistemi vardır ve ne kadar para atıldığını sistem hafızasında tutarak muhasebe tutmanızda son derece başarılı olarak size yardımcı olur.Ev ve sanayi tipi çamaşır,kurutma makineleri ticari kullanımı için tasarlanan bu otomatımızın montajı ve devreye alması gayet basit ve kolaydır. Otomat size hazır  olarak gelir duvara yada makinenizin çalıştığı alana montaj edilerek kullanılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Serkan Alakoç dedi ki:

  İyi Çalışmalar,

  6 adet otomat için fiyat bilgisi talep ediyoruz, yardımlarınızı rica ederiz.

  1. otomatx dedi ki:

   merhaba iletişim için telefon numaranızı verirseniz arkadaşlarımız hemen iletişime geçecektirler.

 2. Can Conkbayır dedi ki:

  Merhabalar bu ürününüzün 3 yıllık kullanıcısıyım, ürünün her 1 TL atıldığında vereceği süreyi ayarlamamızı sağlayan bir klavuza ihtiyacım var. Mail adresimi versem gönderirmisiniz?

  1. otomatx dedi ki:

   merhaba hangi modeli kullanıyorsunuz resmini gönderirseniz ilgili manueli gönderelim

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?